• Sohotex Creative Responsive Web Sitesi

  Tekstil sektöründe iç ve dış pazarda üretim yapan kurumlsal firma olan Sohotex'in kurumsal vizyoner web sitesi

 • Ofisten Mobilya Ürünleri E-ticaret Sitesi

  Ev-yaşam kategorisi mobilya ürünlerinin, e-ticaret sitesi alt yapısı üzerinden kolayca satışının yapıldı e-ticaret alt yapısı, tasarım ve entegrasyonları

 • Artmuguet Sanatsal Ürünler E-ticaret Sitesi

  Sanatsal ürünlerin, ölçülerine göre ve çeşitlerine göre sergilendiği ve kolay bir şekilde perakende satışının yapıldı e-ticaret sitesi ve tasarım, entegrasyonları

 • Savcan Tekstil Kurumsal Portal

  Savcan tekstil için özel geliştirilen kurumsal portal.Her geliştirilen yazılım frameworku ne kadar aynı olsada, özgün yazılım ve nesne kullanılarak geliştirildiği için daha güvenli olmasını hedeflemekteyiz. Özellikle yönetim paneli hassasiyetimiz, üst düzey güvenlik algoritmaları, karmaşık girişler, özgün class yapıları şeklinde olmaktadır.

 • Mağazadan Gözlük, Dikey E-eticaret Sitesi

  Mağazadan , stok yönetimli daha çok kobiler için geliştirilmiş, seo alt yapısı ve sosyal medya entegrasyonu olan dikey optik mağazaları için geliştirilmiş, muhasebe ve stok raporlama kampanya ve web servicelerle donatılmış eticaret sitesi yazılımı.

 • Türkiye'nin ilk Yerli Otomobili Devrim

  Resim web sitesi projesi olan, bu DEVRİM Otomobili, 1961 Yılında 4 adet üretilen DEVRİM Otomonillerinden sadece birisi günümüze ulaşmıştır. Tülomsaş Müzesi bahçesinde, özel olarak yapılan camlı garajda muhafaza edilen DEVRİM Otomobili halen çalışır durumdadır.

 • Yargıcı konfeksiyon web sitesi

  Yargıcı konfeksiyon web sitesi, facebook, mobil telefonlar, iphone ipad ve diğer mobil teknolojilerle senkronize alt yapı ilişkiselliği olacak şekilde tasarlandı, mütevazi tasarımının arkasında, SEO (Search engine optimization) destekli, çoklu dil alt yapısı ile hem Tükçe lokasyonlarda hem İngilizde lokasyonlarda otomatik olarak açılabilen ve değiştirmeye imkan sağlayan bir özelliğe ve bunun gibi bir çok back-end operasyonuna sahip zengin bir kurumsal web sitesi projesi olmuştur. Facebook ve diğer sosyal network siteleriyle bağlantılı ve senkronize çalışmaktadır.

 • İlk İnegöl Köftecisi Besler Köfte Web Sitesi

  Kurumsal web sitesi projesini tasarladığımız, İnegöl köftesinin mucidi BESLER köfte, 1890 lı yıllardan beri Köftecilikte öncü olan bir firmadır.

 • Nafiz Kalyoncu 2013 Web Sitesi

  Nafiz Kalyoncu, yeni web sitesinde görselliği sadeleştirilmiş, alt yapı yazılımı ve teknoliji mimarisi yenilenmiş bir web sitesidir.

 • Nafizkalyoncu.com İntro Çalışması

  Nafiz Kalyoncu için hazırlanan, Senkronizasyonlu intro çalışması

 • Botayakkabi.com E-ticaret sitesi.

  Botayakkabi.com Modainteraktif bünyesine ait olan iştiraklerimizden biridir, satış, satış operasyonları ve e-ticaret faaliyetleri ve interaktif reklam, sosyal network reklamları Modainteraktif bünyesinde yapılmaktadır.

 • Lenscesitleri E-ticaret sitesi.

  Lenscesitleri eticaret sitesi, optik lens satışına internet üzerinden izin veren alt yapıya sahip bir eticaret sitesidir, ödeme methodları, hızlı satın alma modülleriyle hem kapsamlı lens seçmeye hemde daha önce tercih edilen kriterlerde satın almaya olanak tanıyan bir sistemdir. Site teorik alt yapının hazırlanması için oluşturulan demo bir alışveriş sitesidir.

 • Hamam radiator E-ticaret sitesi.

  Hamam radiator e-ticaret sitesi, internet üzerinden yurt dışına design radiatorler satışı yapan bir eticaret sitesi tasarımı projesidir.

 • Lokanta mobil / micro site

  Lokanta mobil / micro site, kullanıcılara, iphone ve GPS desteği olan mobil cihazlarda, bulundukları konuma en yakın lokanta/restaurantları bulan ve iletişim bilgilerini listeleyen bir uygulama projesidir, web tabanlıdır.

 • Nafizkalyoncu.com Web Site

  Nafizkalyoncu.com Web Sitesi, web üzerinde kontrol edilebilen güvenli arayüzüyle, site içeriğini galerileri ve iletişimin kontrol edilmesini sağlayan yönetim paneli alt yapısı ile interaktif ve dinamik bir web gallery sitesidir.

 • Yigithan.com Web Site

  Yigithan.com Web Sitesi, SEO alt yapısı olan, tamamen CSS ve özgün yazılım kodlamasıyla oluşturulan interaktif bir web sitesidir.

 • Falci Web Site

  Falci Web Sitesi, Herkesin bildiği, en eski web sitelerden ama güncelliğini kaybetmemiş, kodlama algoritmasıyla eğlenceli bir içerik portalı olan Falci, back-end'inde reklam yazılımı algoritmaları, istatistik algoritmaları ve bunun gibi yazılım destekleriyle, kendi bünyesine ve iş ortaklarına kolaylık ve verim sağlayan bir web sitesidir.

 • Yargıcı Facebook Tabs

  Yargıcı için hazırlana facebook page sayfaları, web siteyle dinamik entegreli çalışmaktadır. Güncelleme olduğunda tek noktadan heryerde güncellenebilmektedir. Web sayfanızı gezer gibi Facebook üzerinden firmayla ilgili bilgilere erişilebilmektedir.

 • Sürel Web Site

  Sürel için hazırlanan web sitesi, ürünlerinin spesifik özellikleriyle listelenebilmesi. Yazılım alt yapısının oluşturulması.